صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم بزرگداشت شیخ ابوعلی سینا در فاطمیه

به گزارش روابط عمومی مرکز  فاطمیه، مراسم تقدیر و سپاس به مناسبت گرامیداشت زاد روز شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا حکیم نامی و پرآوازه ایران و روز پزشک  در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی  فاطمیه برگزار گردید.

دکتر علی محمدی (ریاست مرکز)، با تبریک به مناسبت این روز به پزشکان، دستیاران و کارورزان پرتلاش و دلسوز مرکز که در بهبود و ارتقای سطح خدمات تخصصی به مراجعین و از خودگذشتگی و استواری  که در جبهه مبارزه با کووید 19 ارائه میگردد ،تشکر نمود.

ریاست مرکز فاطمیه، با اشاره به اینکه جامعه پزشکی در برهه زمانی  حساسی قرار دارد ، و قدر و منزلتی که امروز پزشکان ما در آن قرار دارند ، حاصل زحمات  اساتید و پزشکان گرانقدری است که با تلاش خالصانه و شبانه روزی خود ذره ذره جمع آوری  شده و این موضوع قطعاً مد نظر تمامی پزشکان می باشد که وظایف حرفه ای و انسانی خود را به نحو احسن ،خصوصا در شرایط کنونی ایفا نمایند.

دکتر علیمحمدی در ادامه گفت: به بهانه زاد روز ابوعلی سینا که زاینده تمدن بزرگ طب ایرانی  است در انجام رسالت بزرگمان با شعار خوشرویی، تعهد به کیفیت درمان و رعایت منشور حقوق بیمار راهی نوین در انجام وظایفمان بنیان نهیم .

در ادامه مهندس حسینی ،مدیر مرکز ضمن تبریک روز پزشک در مورد اهمیت ارائه خدمات به شیوه استاندارد صحبت نمود  و اظهار نمود  با توجه به اینکه عصر،عصر  ارتباطات هست و بایستی ارائه خدمات بصورت واضح و شفاف باشد ،تعامل بین پزشک و بیمار و کادر درمان  بایستی برقرار باشد.
در پایان  از  پزشکان با اهداء گل و تندیس تقدیر گردید.  ١٣:٥٣ - 1399/06/01    /    شماره : ١٠٦٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج
 بروزرساني اخبار : واحد روابط عمومي

تمامي حقوق  مادي و معنوي متعلق به بيمارستان فاطميه مي باشد 

Copy right: 2010-2012 Hospital Fatemieh Hamedan - All rights reserved