صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل آزاده گرامی میهن اسلامی در مرکز فاطمیه

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فاطمیه  ، به مناسبت روز بازگشت آزادگان به وطن عزیز ، طی مراسمی با حضور آقای صفری ،مدیر امور ایثارگران دانشگاه ، مدیر مرکز مهندس حسینی و مسئولین مرکز از آقای برهانی نژاد ، آزاده عزیز با اهدائ لوح تقدیر و هدیه ای ، از دلاوری ها و رشادت های وی قدردانی گردید.
مهندس حسینی در این مراسم اظهار داشت : آزادگان ، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهاى جسمى و روحى دشمنان ایستادند و هراسى به خود راه ندادند.
وی در ادامه گفت: آزادگان سینه‏هایى فراخ ‏تر از اقیانوس داشتند که از همه‏جا و همه‏کس بریده و به خدا پیوسته بودند و آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایى یافته بودند.

آقای صفری در ادامه مراسم ، از رشادت ها و ایثار آزادگان صحبت نمود و نیاز آشنایی جامعه و خانواده ها را  با معنویات و مبانی ایثار الزامی دانست.

در پایان این مراسم لوح سپاس به آقای جعفر برهانی نژاد ، آزاده عزیز دوران دفاع مقدس که دوران اسارت خود را در زندان های رژیم بعث عراق گذراند و سرافرازانه به وطن بازگشت اعطا و از دلاوری ها و رشادت های وی قدردانی شد.
در بخشی از متن لوح اهدایی آمده است:
آزاده سرافراز دوران پر افتخار دفاع مقدس جناب آقای جعفر برهانی نژاد

 درود خداوند بر مردان دلیر ، این شورآفرینان عشق ، مردانی مرد که در قهقهه مستانه ، عندربهم یرزقونند وسلام بر تو آزاده بزرگوار که با رشادت و ایثارگری در چشمه ‌سار زلال رحمت الهی ، زشتی‌ها و کژی‌ها را از روان خود پاک ساختی و با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل  قهرمانانه به میهن اسلامی مراجعت نمودید.
به مناسبت ۲۶ مردادسالروز بازگشت آزادگان سرافرازبه میهن اسلامی و به پاس بزرگداشت حضورتان در نبردحق علیه باطل و  مقاومت و پایداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی ، این روز پر افتخار را به شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان برای جنابعالی و خانواده محترمتان که همواره یار و یاورتان بوده اند آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.امید است با عنایت معبود بی همتا و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس اسلامی موفق و موید باشید.
 

 


١٤:٥٧ - 1399/05/27    /    شماره : ١٠٦٢٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج
 بروزرساني اخبار : واحد روابط عمومي

تمامي حقوق  مادي و معنوي متعلق به بيمارستان فاطميه مي باشد 

Copy right: 2010-2012 Hospital Fatemieh Hamedan - All rights reserved